htime

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » htime » Aplicatii helper » Cerere Helper


Cerere Helper

Posts 1 to 2 of 2

1

Nick pe server: Wallker[]
Cea mai mare realizare pe H-time: Prietenii.
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?: Nu am mai facut parte.
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?: Nu am mai facut parte.

De ce crezi ca meriti helper: Pentru ca am facut parte mult timp de alte servere, si chiar am avut si eu server.
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?: 5-6 ore minim pe zii.
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?: Sa ajut cati mai multi playeri.
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?: Cu experienta mea pe servere.

Ai fost banat vreodata pe serverul nostru, H-Time RPG? Daca da, specifica toate banurile:Nu.
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?: Nu, nu am primit.

Varsta reala: 16 ani.
Ce alte jocuri joci?: GTA V, CSGo, SA:MP.
De ce iti place sa joci samp?: Pentru ca aici mi-am facut multi prieteni, si pot sa discut cu ei diverse dialoguri.
Ce vei face dupa terminarea liceului?: O sa ma apuc de accest server mai bine.

Daca un player te intreaba cum face skill la rob, ce ii raspunzi?:  Dute intr-un Bussines si tasteaza comanda [/rob], apoi continua tot asa pentru a face [/skill].
Daca un player intreaba cum face sa-si ia job-ul de Trucker, ce ii raspunzi?: Tasteaza comanda [/jobs] si apoi dute la cel job, odata ajuns acolo tasteaza comanda [/getjob].
Daca un player intreaba cum aplica in factiunea FBI, ce ii raspunzi?: Pentru a aplica intr-o factiune intra pe [/panel] si dute la factions, odada ajuns acolo alegeti factiunea dorita si dai APLICA.

0

2

respins

0


You are here » htime » Aplicatii helper » Cerere Helper