Pentru a aplica ai nevoie de minim 15 ore jucate. Nu aplica daca nu ai minim 15 de ore jucate pe server.
Nick pe server:xBlondu
Cea mai mare realizare pe H-time:Am fost in hitman si in lspd
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?:LSPD am stat 2 ore ca sa resetat serverul
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?:In hitman am parasit factiunea ca nu mai era nici lider nici contracte..
De ce crezi ca meriti helper:Din cauza ca joc de ceva timp pe aceste sever si sinccer sa fiu imi place si as vrea sa ajut sa se dezvolte.
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?:3-4 ore pe zi
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?:Sa ajut serverul din ce in ce mai mult
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?:nu ma consider diferit.
Ai fost banat vreodata pe serverul nostru, H-Time RPG? Daca da, specifica toate banurile:Nu
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?:Nu
Varsta reala:16
Ce alte jocuri joci?:Decat samp
De ce iti place sa joci samp?:Sinccer samp-ul este la moda si imi place mi-e..
Ce vei face dupa terminarea liceului?Inca nu stiu pe vitor ma mai gandesc.
Daca un player te intreaba cum face skill la rob, ce ii raspunzi?:Cu cat dai mai multe roburi cu atat faci skill
Daca un player intreaba cum face sa-si ia job-ul de Trucker, ce ii raspunzi?:Tastezi /jobs si iti alegi jobul dupa urmaresti checpointul si cand ajungi acolo dai /getjob
Daca un player intreaba cum aplica in factiunea FBI, ce ii raspunzi?:Intri pe panel te loghezi dai la factiuni si dai aplica.