nick pe server:Wolfdud123
Cea mai mare realizare pe H-time:Cea mai mare realizare a fost sa-mi cumpar bizz-ul "Gun Shop" si sa am o masina frumoasa
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?:Prima mea factiune este Grove Street si vreau sa imi fac prezenta mereu si nu vreau sa o parasesc
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?:In Grove Street
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?:Cand sunt acasa ii acord 5-6
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de leader?:Vreau sa fac o treaba buna cu factiunea,Sa fie ordonata,Sa nu fie certuri fiindca nu este voie acest lucru!
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?:Eu nu ma deosebesc fata de alti playeri
Ai fost banat vreodata pe h-time? Daca da, specifica toate banurile:Nu,nu vreau sa patesc acest lucru
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?:Nu
Varsta reala:Am varsta de 14 ani!
Ce alte jocuri joci?:Eu sunt axact pe SAMP,dar mai ma joc foarte putin Csgo si Mta
De ce iti place sa joci samp?:Imi place SAMP deoarece toti playerii de pe orice server iti raspund la intrebari foarte bine si nu gresesc niciodata,inca un lucru ce ar fi sistemurile de War,foarte multe lucruri!
Ce vei face dupa terminarea liceului?:Nu m-am gandit inca,dar vreau sa ajung la studii superioare
La ce factiune Vreai leader?:Eu imi doresc sa fiu acceptat la Factiune Grove Street,Deoarece am vazut ca...Liderul este Gama_Doppler dar el este ownerul si nu stiu daca are timp si cu factiune,Deoarece el se axeaza pe alte lucruri fiind serverul..etc!