Nick pe server:Ender_Game
Cea mai mare realizare pe H-time:Ca am ajuns lider la factiunea dorita.
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?:Pai prima mea factiune este School Instructor.
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?:S.I,este factiunea mea de suflet.
De ce crezi ca meriti helper: Consider ca merit helper datorita faptului ca serverul are nevoie de un Staff bine pus la punct.
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?: 3-4 ore sau chiar mai mult.
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?: Daca as obtine aceasta functie, o sa incerc sa fiu un membru Staff demn de apreciat si sa ajut toti playerii ce au nevoie de ajutor.
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?: Nu sunt diferit cu nimic, cu totii suntem la fel, ca altii au avut noroc si au primit functii e altceva, ca ceilalti n-au avut e altceva.
Ai fost banat vreodata pe serverul nostru, H-Time RPG? Daca da, specifica toate banurile: Nu am luat si nici nu imi doresc.
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?:Nu am luat.
Varsta reala: 12 ani.
Ce alte jocuri joci?: Minecraft,GTA V si joculete micute.
De ce iti place sa joci samp?: M-am atras de acest joc pentru ca imi place ca pot juca si cu prieteni si imi pot face noi prieteni.
Ce vei face dupa terminarea liceului?: Inca nu am ajuns.
Daca un player te intreaba cum face skill la rob, ce ii raspunzi?: Cu cat mai multe rob-uri dai, cu atat vei avansa in skill.
Daca un player intreaba cum face sa-si ia job-ul de Trucker, ce ii raspunzi?: Tasteaza  comanda [/jobs] , alege "Trucker", si du-te la checkpoint-ul acela si tasteaza comanda [/getjob].
Daca un player intreaba cum aplica in factiunea FBI, ce ii raspunzi?: Asigurate ca ai nivelul necesar pentru a aplica,intra pe panel [http://www.rpgh-time.com/] ,inregistreazate ,dute la sectiunea "Factiuni" ,cauta factiunea dorita si dai "aplica".