Nick pe server: ToxicArrrow
Cea mai mare realizare pe H-time: - Sa primesc infernusul VIP de la prietenul meu .Fr3sH.
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?: Nu am intrat pana acum intr-o factiune.
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?: Nu am intrat pana acum intr-o factiune
De ce crezi ca meriti helper: Consider ca merit sa fiu in staff-ul acestui server minunat , am rabdarea necesara , imi place sa ajut playerii cu ce am mai bun din mine . Am experienta de pe alte servere si stiu cum e , nu e usor dar merita.Sunt un baiat cu capul pe umeri , gramatical si creativ.
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?: Sa zicem aproximativ 5 ore pe zi.
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?: Daca as primi aceasta functie as fi foarte fericit si entuziasmat , si chiar din start m-as apucat din start sa ajut playerii care au nevoie de ajutorulmeu . As face reclame zilnice ca sa aduc playerii pe server , si datoria mea va fi ca sa le prezint. O sa imi chem si prietenii pe acest server.
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?: Sunt diferit de altii deoarece eu am rabdare infinita  , sunt cu capul pe umeri , nimeni nu are umorul asa ca la mine , imi place sa fiu hazliu dar in acelas timp sa fiu si serios. Am multa creativitate si stima fata de playeri
Ai fost banat vreodata pe serverul nostru, H-Time RPG? Daca da, specifica toate banurile: Nu, nu am fost banat
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?: Nu am nicio sanctiune pe acest server
Varsta reala: 15
Ce alte jocuri joci?: Counter Strike Global Offensive si cam atata
De ce iti place sa joci samp?: Imi place sa ma joc samp fiindca ma distrez cu prietenii , imi place sa ma joc pe servere Role-Play ca sa muncesc si sa imi fac banul meu cinstit . Imi mai place fiindca este ca in real-life. Si aici imi fac multi prieteni.
Ce vei face dupa terminarea liceului?: Voi face o facultate din Bucuresti si voi avea  o familie fericita .
Daca un player te intreaba cum face skill la rob, ce ii raspunzi?: Pentru a face skill la rob iti trebuie 10 puncte de rob , punctele rob le faci stand pe server.Trebuie sa te duci intr-un bussines, tastezi comanda '/rob' si trebuie sa ajungi la cele doua check-pointuri pentru a finisa  un rob cu succes, fiecare rob cu succes iti da un punct la skill.
Daca un player intreaba cum face sa-si ia job-ul de Trucker, ce ii raspunzi?:Ca sa-ti iei job-ul Trucker tasteaza comanda /jobs mergi pana  la check-point , cand ajungi acolo daca ai un job tasteaza comanda /quitjob , iar daca nu ai un job tasteaza direct /getjob . Succes!
Daca un player intreaba cum aplica in factiunea FBI, ce ii raspunzi?: Ca sa  aplici la factiunea FBI  iti trebuie minim level 7 si o aplicatie pe panel-ul nostru [/panel]