Nick pe server: BREMBO
Cea mai mare realizare pe H-time: -
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?: Nu am avut ocazia de a intra pana in momentul de fata in nicio factiune.
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?: Nu am avut ocazia de a intra pana in momentul de fata in nicio factiune.
De ce crezi ca meriti helper: Consider ca merit helper datorita faptului ca serverul are nevoie de un Staff bine pus la punct.
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?: Acord acestui joc aproximativ 5 ore.
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?: Daca as obtine aceasta functie, o sa incerc sa fiu un membru Staff demn de apreciat si sa ajut toti playerii ce au nevoie de ajutor.
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?: Consider ca experienta capatata de pe alte servere/comunitati ma face mult mai diferit decat oricare Helper din acest moment.
Ai fost banat vreodata pe serverul nostru, H-Time RPG? Daca da, specifica toate banurile: Nu, nu am fost banat.
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?: Nu am nicio sanctiune pe acest server.
Varsta reala: 16
Ce alte jocuri joci?: Counter Strike Global Offensive, Rocket League, Grand Theft Auto 5 si Raft.
De ce iti place sa joci samp?: Imi place sa ma joc acest joc deoarece se ilustreaza aproape in totalitate evenimente si activitati in Real-Life.
Ce vei face dupa terminarea liceului?: Voi face o facultate din Olanda si voi avea de gand sa-mi intemeiez o familie.
Daca un player te intreaba cum face skill la rob, ce ii raspunzi?: Pentru a face skill la rob iti trebuie 10 puncte de rob sau 8 puncte de rob daca ai cont Premium, trebuie sa te duci intr-un bussines, tastezi comanda '/rob' si trebuie sa ajungi la cele doua check-point-uri pentru a avea un rob cu succes, fiecare rob terminat cu succes iti da cate un punct la skill.
Daca un player intreaba cum face sa-si ia job-ul de Trucker, ce ii raspunzi?: Pentru a avea job-ul Trucker tasteaza comanda '/jobs' du-te la check-point-ul pus pe mapa iar, cand ajungi la destinatie tasteaza comanda '/getjob'.
Daca un player intreaba cum aplica in factiunea FBI, ce ii raspunzi?: Pentru a aplica la factiunea respectiva iti trebuie minim level 7 si o aplicatie pe panel-ul nostru 'www.rpgh-time.com'.