Pentru a aplica ai nevoie de minim 15 ore jucate. Nu aplica daca nu ai minim 15 de ore jucate pe server.
Nick pe server:Wolfdud123
Cea mai mare realizare pe H-time:Cea mai mare realizare a fost de a intra in Mafia Grove Street,Deoarece aceasta mafie are un leader de tot respectul fata de oricine
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?:Eu nu am mai fost pana acum intr-o factiune!
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?:Pana acum am doar o factiune!
De ce crezi ca meriti helper:Eu cred,deoarece sunt un om cu bun simt,Ajutator la nevoie,Si vreau sa fiu foarte serios daca voi fi acceptat in staff
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?:Eu petrect pe acest server intervalul de ore intre 5-6!
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?:Eu vreau sa ajut playeri cu problemele lor legate de server!Un helper trebuie sa ajute un player la orice nevoie!
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?:Eu nu sunt diferit deoarece nu sunt un om care se laude singur!
Ai fost banat vreodata pe serverul nostru, H-Time RPG? Daca da, specifica toate banurile:Nu,nu am fost banant!
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?:Nu,nu am primit!
Varsta reala:Am varsta de 14 ani!
Ce alte jocuri joci?:Eu pun suflet doar in SAMP dar mai ma joc poate o ora pe zi(Foarte rar)Multi theft auto si Counter-Strike Global Offensive
De ce iti place sa joci samp?:Mie imi place sa joc samp din urmatoarele motive!Helperi cat si admini raspund cat mai clar si adecvat la rapoarte cat si la limbaj!Este un joc de RPG cat pe serverul acesta cu foarte multe joburi si un parc de distractii!
Ce vei face dupa terminarea liceului?:Eu inca nu m-am gandit dar vreau sa ajung la studii superioare!
Daca un player te intreaba cum face skill la rob, ce ii raspunzi?:Pentru a face Skill la rob trebuie sa ai cat mai multe /roburi date sau poti folosi comanda /help pentru a vedea cat mai clar dumneavoastra!
Daca un player intreaba cum face sa-si ia job-ul de Trucker, ce ii raspunzi?:Pentru a lua jobul Trucker scrieti /jobs in Sectiunea "Trucker" dupa mergeti la checpointul activ si da-ti /getjob,Daca aveti un job activ scrieti comanda /quitjob!
Daca un player intreaba cum aplica in factiunea FBI, ce ii raspunzi?:In primul rand trebuie sa detii levelul 7!Pentru urmator pas trebuie sa mergi pe panelu nostru wwwrpgh-time.com!Odata ajuns acolo intrati la sectiune Factiuni si Trebuie sa mergeti la Federal Bureau Of Investigations(FBI),Dupa da-ti pe aplica doar daca aplicatiile sunt DESCHISE!Dupa completati spatiile si cu cerintele acordate!Dupa peste cateva ore,minute ti se v-a da un raspund concret la Aplicatia Dumneavoastra!

Last edited by Wolfdud123 (2017-07-21 17:14:19)