htime

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » htime » Aplicatii leader » Leader School Instructors


Leader School Instructors

Posts 1 to 3 of 3

1

In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?: Nu am fost in nicio factiune.
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?: Nu am fost
De ce crezi ca meriti Lider: Ca sa aduc membrii in ea, sa ii accept.
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?: 2-3 ore cam asa
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de leader?: Sa recrutez instructori.
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?: Toti suntem la fel nu este niciun player diferit.
Ai fost banat vreodata pe h-time? Daca da, specifica toate banurile: Nu am fost banat si nici nu doresc.
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?:Nu, n-am primit!
Varsta reala:12
Ce alte jocuri joci?: CS:GO, Samp si altele
De ce iti place sa joci samp?: Deoarece este un joc foarte frumos, imi place modul RPG, te poti juca cu prietenii, stai la munca, etc.
Ce vei face dupa terminarea liceului?: Sa aplic la o facultate buna.
La ce factiune Vreai leader? School Instructors

0

2

In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?: Nu am fost in nicio factiune.
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?: Nu am fost
De ce crezi ca meriti Lider: Pentru ca imi doresc lider,chiar pe un  serber mai populat sunt co-lider.
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?: 3-4 ore pe zi.
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de leader?: Pai as recruta membri si dupaia co-lideri,testeri,responsabili.
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?: Pai alti playeri nu sunt seriosi si fac numa prosti.
Ai fost banat vreodata pe h-time? Daca da, specifica toate banurile: Nu am fost banat .
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?:Nu, n-am primit!
Varsta reala:12
Ce alte jocuri joci?:GTA V,minecraft,GTA IV erc.
De ce iti place sa joci samp?: Pentru ca imi ocup timpul  si imi fac prieteni noi.
Ce vei face dupa terminarea liceului?: Deocamdata nu am ajuns acolo.
La ce factiune Vreai leader? School Instructors.

0

3

daca pica ragnar, santeti voi la test

0


You are here » htime » Aplicatii leader » Leader School Instructors