Nick pe server: Busu02
Cea mai mare realizare pe H-time:Lider F.B.I ,bizz nr 2 si o casa si 4masini
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?: Nu am fost in nici o factiune
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?: F.B.I.,----
De ce crezi ca meriti helper: Imi doresc functia de helper deoarece am buna dispozitie sa ajut playeri si ma descurc destul de bine
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?: pe server ma joc 4-5 ore depinde de treburile casnice.
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?: pai nu stiu mai exact o sa fie ca si pana acuma doar ca o sa am o functie noua cea de a ajuta playeri .SI DE AI INFORMA CU LUCRURII NOI
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?: Nu ma simt o persoana diferita decat ceilalti .. toti aveam un cap pe umeri.
Ai fost banat vreodata pe serverul nostru, H-Time RPG? Daca da, specifica toate banurile: Nu.
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?: am luar un lw pentru confiscare perm dar a fost o graseala
Varsta reala: 16
Ce alte jocuri joci?: Mai joc cs 1.6 din cand in cand, Farmin simulator
De ce iti place sa joci samp?: Deaoarece este un joc interactiv si frumos .. lasand grafica care nu e wow dar exista moduri gamemod-urile de pe servere este extraordinar si asta il face un joc pe care sa-l joc.
Ce vei face dupa terminarea liceului?: probabil o facultate .. daca nu as prefera Finantele
Daca un player te intreaba cum face skill la rob, ce ii raspunzi?: Pentru a da rob ai nevoie de minim level 3 . mergi intr-un biz scrii [/rob] astepti 10 secunde si dupa urmezi cele 2 checkpoint-uri iar dupa ce faci asta ti se va pune un punct pentru skill 1/2/3/4/5/6
Daca un player intreaba cum face sa-si ia job-ul de Trucker, ce ii raspunzi?: pentru a-ti lua job-url de trucker tasteaza /jobs - trucker si urmeaza checkpoint-ul ajuns acolo tasteaza /getjob
Daca un player intreaba cum aplica in factiunea FBI, ce ii raspunzi?:Pentru a intra in fbi intra pe panel [/panel] si aplica in factiunea in care te potrivesti si asteapta raspunsul liderului