Pentru a aplica ai nevoie de minim 15 ore jucate. Nu aplica daca nu ai minim 15 de ore jucate pe server.
Nick pe server: TheVoicelessGamer
Cea mai mare realizare pe H-time: Sa devin colider in Los Santos Taxi.
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?: Los Santos Taxi si este si prezenta.
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?: -
De ce crezi ca meriti helper: Deoarece imi place sa ajut playerii, am cunostiintele necesare pentru asta si spun eu ca sunt potrivit si pregatit pentru aceasta functie.
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?: 3-4 ore.
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?: Sa ajut cat mai multi playeri.
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?: Eu am simtul umorului ceea ce este o calitate foarte buna, respectul este una dintre calitatiile mele importante.
Ai fost banat vreodata pe serverul nostru, H-Time RPG? Daca da, specifica toate banurile: Am primit odata ban din greseala de la KingPorcu.
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?: Nu.
Varsta reala: 15
Ce alte jocuri joci?: Farming Simulator 15, Need For Speed Hot Pursuit, Call of Duty modern warfare 2.
De ce iti place sa joci samp?: Deoarece este un joc foarte frumos, imi place modul RPG, te poti juca cu prietenii, stai la munca, etc.
Ce vei face dupa terminarea liceului?: Voi aplica la o facultate buna.
Daca un player te intreaba cum face skill la rob, ce ii raspunzi?: Pentru a face skill la rob, tasteaza comanda [/skills] iar in dreptul skill-ului la Rob, scrie cate rob-uri mai ai de dat pentru a avansa in skill.
Daca un player intreaba cum face sa-si ia job-ul de Trucker, ce ii raspunzi?: tasteaza comanda [/jobs], alege din lista job-ul "Trucker", mergi la checkpoint, tastezi comanda [/getjob] iar apoi incepi sa muncesti.
Daca un player intreaba cum aplica in factiunea FBI, ce ii raspunzi?: Pentru a aplica la una dintre factiuniile de pe panel, tasteaza comanda [/panel], trebuie sa ai nivelul necesar, daca aplicatiile de la factiunea respectiva sunt deschise, apasa pe butonul verde "Aplica"