Nick pe server:Residents
Cea mai mare realizare pe H-time:Lider Hitman Agency
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?:Am fost o zi lvpd, si dupa am venit lider Hitman Agency
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?: Hitman Agency, si nu am s-o parasesc prea curand.
De ce crezi ca meriti helper: Nu am crezut niciodata ca sunt un player model demn de helper, pe niciun server, dar pe acesta e prima data cand cred acest lucru. Si cred ca merit helper pentru ca sunt un om serios cate se intelege cu toti oamenii din jur.
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?: 3-4 ore sau chiar mai mult.
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?: Sa ajut cat mai multi player pe /n
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?: Nu sunt diferit cu nimic, cu totii suntem la fel, ca altii au avut noroc si au primit functii e altceva, ca ceilalti n-au avut e altceva.
Ai fost banat vreodata pe serverul nostru, H-Time RPG? Daca da, specifica toate banurile: Nu am avut, ci a fost un bug. Tot ce a trebuit sa fac era sa dau restart la Router.
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?: Jail, pentru ca a dat cineva /call la CTF, si warn , lvpd pentru ca am scris "naiba" pe /r
Varsta reala: 19
Ce alte jocuri joci?: League of Legends, Minecraft, si rareori CSGO.
De ce iti place sa joci samp?: La fel cum am zis si in cererea de lider, sunt extrem de multe posibilitati in acest joc.
Ce vei face dupa terminarea liceului?: Sunt deja la facultate, am terminat liceul.
Daca un player te intreaba cum face skill la rob, ce ii raspunzi?: Cu cat mai multe rob-uri dai, cu atat vei avansa in skill.
Daca un player intreaba cum face sa-si ia job-ul de Trucker, ce ii raspunzi?: Tasteaza pe chat comanda /jobs , alege Trucker, si du-te la checkpoint-ul acela.
Daca un player intreaba cum aplica in factiunea FBI, ce ii raspunzi?: Intra pe panel [rpgh-time.com], logheaza-te cu contul din joc, apasa pe factiuni, si apasa pe butonul verde "Apply" din dreptul factiunii dorite.