htime

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » htime » Aplicatii leader » Ballas


Ballas

Posts 1 to 3 of 3

1

nick pe server: militarynut4
Cea mai mare realizare pe H-time: Acumparat un infernus
In e factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?: N-am  avut nici-o factiune pana acum si chiar imi doresc sa fiu leader la una
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?: n-am avut nici-o factiune pana acum
De ce crezi ca meriti helper: Doarece sunt sociabil cu lumea si doresc sa ajut playerii care au nevoie de cate un sfat
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?: 2-3 ore [depinde de timpul pe care il am]
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de leader?: Vreau sa dau o sansa la playerii care nu au mai facut parte din nici-o factiune
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?: Nu cred ca sunt diferit cu nimic
Ai fost banat vreodata pe h-time? Daca da, specifica toate banurile: Nu nu am fost
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?: Nu nu am primit jail sau warn
Varsta reala: 14 ani
Ce alte jocuri joci?: Cs:go , the forest , gota.io
De ce iti place sa joci samp?: Imi place sa ma joc samp deoarece imi pot face ogramada de prieteni noi cu care sa ma joc
Ce vei face dupa terminarea liceului?: Sa ajung la o facultate buna din bucuresti
La ce factiune Vreai leader? Doresc lider la factiunea Ballas                                                      *multumesc pentru timpul acordat*

0

2

Acceptat

0

3

promovat leader

0


You are here » htime » Aplicatii leader » Ballas