Pentru a aplica ai nevoie de minim 15 ore jucate. Nu aplica daca nu ai minim 15 de ore jucate pe server.
Nick pe server: TheRealDarkSoul
Cea mai mare realizare pe H-time: sa ajung rank 6 in Taxi Los Santos
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?: Prima factiune in care am fost si in care sunt in prezent este Los Santos Taxi
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?: nu am parasit factiunea actuala
De ce crezi ca meriti helper: deoarece imi place sa ajut playerii care au nevoie de ajutor
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?: in jur de 5 ore pe zi
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?: Sa ajut playerii si sa le raspund la intrebari legate de server
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?:Sunt politicos si glumet si eu consider ca sunt niste calitati bune
Ai fost banat vreodata pe serverul nostru, H-Time RPG? Daca da, specifica toate banurile: Nu am fost niciodata banat
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?: Nu am primit
Varsta reala: 15 ani
Ce alte jocuri joci?: CS:GO, CS 1.6 si Minecraft
De ce iti place sa joci samp?: Pentru ca mie mi se pare un joc super
Ce vei face dupa terminarea liceului?: O sa caut o facultate buna la care sa ma duc
Daca un player te intreaba cum face skill la rob, ce ii raspunzi?: Pentru a vedea cate rob-uri mai trebuie sa dai ca sa ajungi la urmatorul skill foloseste comanda [/skills]
Daca un player intreaba cum face sa-si ia job-ul de Trucker, ce ii raspunzi?: Foloseste comanda [/jobs], selecteaza"Trucker" si du-te la checkpoint.Odata ajuns foloseste comanda [/getjob] si apoi poti incepe sa muncesti
Daca un player intreaba cum aplica in factiunea FBI, ce ii raspunzi?: Foloseste comanda [/panel] si selecteaza "Factiuni". In dreptul factiunii va aparea "Aplica"(daca sunt deschise aplicatiile), insa trebuie sa ai nivelul minim necesar pentru a aplica in factiune.