htime

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » htime » Aplicatii helper » Aplicatii Helper


Aplicatii Helper

Posts 1 to 2 of 2

1

Nick pe server: .W0LF
Cea mai mare realizare pe H-time: Cea mai mare realizare este ca am reusit sa imi cumpar un bussines si o casa frumoasa.
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?: Am fost in Hitman Agency timp de o zi deoarece liderul a iesit.
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?: .
De ce crezi ca meriti helper: Nu cred ca merit neaparat helper dar vreau sa ajut playerii care nu stiu anumite comenzi. Si vreau sa imi construesc un viitor pe acest server.
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?: Acord in jur de 5-6 ore.
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?: Sunt de gand sa ajut playerii care folosesc comanda [/n].
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?: Nu sunt diferit de alti playeri pentru mine toti sunt la fel nu e imeni mai superior sau mai inferior.
Ai fost banat vreodata pe serverul nostru, H-Time RPG? Daca da, specifica toate banurile: Nu am fost banat niciodata.
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?: Nu am primit niciodata warn sau jail.
Varsta reala: Am varsta de 13 ani.
Ce alte jocuri joci?: Joc Cs 1.6 si CS:GO.
De ce iti place sa joci samp?: Imi place acest joc deoarece ma distrez si la serverele cu modul RPG invat lucruri noi care ma vor ajuta pe viitor.
Ce vei face dupa terminarea liceului?: As vrea sa iau BAC-ul si sa dau la o facultate buna.
Daca un player te intreaba cum face skill la rob, ce ii raspunzi?: Pentru a face skill la rob, tasteaza comanda [/skills] iar in dreptul skill-ului la Rob, scrie cate rob-uri mai ai de dat pentru a avansa in skill.
Daca un player intreaba cum face sa-si ia job-ul de Trucker, ce ii raspunzi?: Tasteaza comanda [/jobs] alege job-ul Trucker si urmeaza checkpoint-ulTasteaza /panel ,deschide adresa in browser, logheaza-te cu contul de pe joc apoi apasa pe rubrica Factiunii cauta factiunea Fdereal Bureau of Investigation apoi daca ai levelul necesar si sunt aplicatiile deshcise apasa pe butonul Aplica.
Daca un player intreaba cum aplica in factiunea FBI, ce ii raspunzi?:

0

2

acc pt teste

0


You are here » htime » Aplicatii helper » Aplicatii Helper