htime

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » htime » Aplicatii leader » Paramedic Departament LV


Paramedic Departament LV

Posts 1 to 4 of 4

1

nick pe server: .W0LF
Cea mai mare realizare pe H-time: Am reusit sa imi cumpar o casa si un bussines.
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?: Am fost in Hitman Agency am stat o zi deoarece liderul iesise.
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?: Dupa cum v-am zis mai sus am fost in Hitman Agency si am iesit deoarece si liderul iesise.
De ce crezi ca meriti helper: Nu cred ca merit neaparat helper dar as vrea sa imi fac un viitor pe acest server.
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?: Joc in jur de 5-6 ore pe zi.
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de leader?: As vrea sa recrutez playeri cat mai respectuosi si mai antrenati pentru a salva vieti.
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?: Nu cred ca sunt diferit, pentru mine toti playerii sunt la fel.
Ai fost banat vreodata pe h-time? Daca da, specifica toate banurile: Nu am fost banat pe acest server.
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?: Nu am luat niciodata jail sau warn.
Varsta reala: Am varsta de 13 ani.
Ce alte jocuri joci?: Joc Cs 1.6 si CS:GO.
De ce iti place sa joci samp?: Imi place acest joc deoarece exista servere role-play care pe mine ma invata multe lucruri pentru viitor.
Ce vei face dupa terminarea liceului?: As vrea sa iau BAC-ul si sa dau la o facultate buna.
La ce factiune Vreai leader? As vrea lider la factiunea Paramedic Departament LV.

0

2

Acceptat

0

3

nick pe server: LEQUENN
Cea mai mare realizare pe H-time: INCA nu am sunt nou da ma descurk bine.
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?: Am fost la taxi si inca sunt .
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?:IN paramedik am stat cel mai mult nam parasito
De ce crezi ca meriti helper: Eu merit si admin ca sunt activ si stiu regulele am fost si fonder pe un server.
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?: Joc in jur de 4-5 ore.
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de leader?: Sa  fiu activ si sa adun oameni pe server si in  factiounea mea.
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?: Nu pot so zik pe asta.
Ai fost banat vreodata pe h-time? Daca da, specifica toate banurile: NU am fost banat.
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?:NU.
Varsta reala: Am varsta de 15 ani.
Ce alte jocuri joci?: Joc Cs 1.6 si SAMP.
De ce iti place sa joci samp?: I ca un fel de veaara reala iaca de ce.
Ce vei face dupa terminarea liceului?: NU se poate de zis. DE CE DATI INTREBARILE ASTEA:
La ce factiune Vreai leader? As vrea lider la factiunea Paramedic Departament LV. DA

0

4

Acceptat

0


You are here » htime » Aplicatii leader » Paramedic Departament LV