htime

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » htime » Aplicatii leader » Federal Bureau Of Investigations


Federal Bureau Of Investigations

Posts 1 to 2 of 2

1

Nume din viata reala:Ma numesc Dan
Din ce oras/localitate esti?:Moldova (Chisinau)
Ce varsta ai?Am 16 ani.
Descrie-te in cateva cuvinte:Sunt o fire ambitioasa si serioasa, sunt genul de persoana care nu se lasa usor impresionata. Imi place sa am prieteni cu care sa socializez si sa glumesc, deoarece sunt o fire foarte sociabila si cu un simt al umorului bine dezvoltat. Nu imi place sa fiu luat peste picior, atata timp cat eu nu-l jignesc si il respect. Cat timp eu respect, astept sa fiu respectat. Nu imi plac certurile, conflictele, incerc cat de mult posibil sa le evit. Ma mai pot caracteriza drept un baiat descurcaret si simpatic, deoarece ma inteleg cu toti playerii si ma descurc intotdeauna in orice situatie, oricat de grea ar fi.
De ce doriti sa intrati in Federal Bureau of Investigations?:Doresc sa fac parte din factiunea Federal Bureau Of Investigations deoarece este una dintre cele mai importante factiuni de pe server facand parte din sectiune mea favorita si sectiunea departamentelor.Orice text as scrie cu siguranta ar fi insuficient sa demonstrez cat de mult merit sa fac parte din aceasta factiune sau cat de bun sunt pentru aceasta factiune, astfel încat pot spune doar ca sunt trecut prin departamente deci pot spune ca am o oarecare experienta, cunosc regulamentul foarte bine, l-am citit de 3-4 ori preventiv si sunt sceptic în privinta sanselor mele de a intra în aceasta factiune.
Ce face mai exact factiunea noastra?:Federal Bureau of Investigations se ocupa doar cu prinderea suspectilor cu wanted si confiscarea drogurilor.
De ce consideri ca te vei descurca in acest departament?Pentru ca am mai fost pe alte servere in aceasta factiune si am stat in jur de 150 zile.
Ati citit regulamentul si informatiile Federal Bureau of Investigations?:Desigur.
Alte precizari?:Succes cu functia!

0

2

repins compileaza asta: nick pe server:
Cea mai mare realizare pe H-time:
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?:
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?:
De ce crezi ca meriti helper:
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?:
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de leader?:
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?:
Ai fost banat vreodata pe h-time? Daca da, specifica toate banurile:
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?:
Varsta reala:
Ce alte jocuri joci?:
De ce iti place sa joci samp?:
Ce vei face dupa terminarea liceului?:
La ce factiune Vreai leader?

0


You are here » htime » Aplicatii leader » Federal Bureau Of Investigations