htime

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » htime » Aplicatii leader » Lider Anto Taxi LS


Lider Anto Taxi LS

Posts 1 to 5 of 5

1

nick pe server: Anto
Cea mai mare realizare pe H-time: Sa intru pe server si sa imi fac prieteni. Poate cea mai mare realizare ar fii sa intru Leader in News Reporters!
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?: Nu am fost in vreo factiune pe acest server.
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?: -
De ce crezi ca meriti Lider: Eu cred ca merit lider deoarece stiu sa conduc o factiune intreaga, stiu sa imi aleg membrii, stiu sa acord sanctiuni corecte, si sa fac lumea fericita cu event-uri in factiune facute de mine!
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?: 3-4.
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de leader?: Sa recrutez membrii si sa fac topicurile pe forum.
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?: Eu am simtul umorului ceea ce este o calitate foarte buna, respectul este una dintre calitatiile mele importante.
Ai fost banat vreodata pe h-time? Daca da, specifica toate banurile: Nu am fost banat si nici nu doresc.
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?:Nu, n-am primit!
Varsta reala:14
Ce alte jocuri joci?: CS:GO, Dead By Daylight, Overwatch.
De ce iti place sa joci samp?: Deoarece este un joc foarte frumos, imi place modul RPG, te poti juca cu prietenii, stai la munca, etc.
Ce vei face dupa terminarea liceului?: Sa aplic la o facultate buna.
La ce factiune Vreai leader? Taxi Los Santos.

0

2

Acceptat

0

3

Nick pe server : Addy.Official
Cea mai mare realizare pe H-time : Pai sunt rank 6 in LS TAXI si este o realizare pentru mine dar daca as fii lider ar fii una si mai mare.
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo : Sunt in LS TAXI si deja am 2 zile,
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea? :In LS TAXI nu am parasit-o si nici nu o sa o parasesc,
De ce crezi ca meriti lider : Merit lider pentru ca stiu sa ma ocup de aceasta functie am mai fost lider pe servere si pe comunitati marii si m-am descurcat foarte bine si stiu cum sa ma comport cu membrii.
Cate ore acorzi pe zi acestui joc? : De obicei acord jocului 3-4 ore pe zi si chiar daca o sa iau lider o sa joc tot cam atat dar in acest timp eu imi pot face treaba de lider nu ar fii o problema asta poate o sa am zile in care o sa joc si 4-5 ore depinde de timpul meu liber de a ma juca dar in principiu o sa joc 3-4 ore.
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de leader? : O sa petrec mai mult timp pe server si o sa am grija de factiune.
Cu ce esti diferit fata de alti playeri? : Nu ma cred diferit fata de alti playerii chiar daca ei sunt incepatori chiar daca nu sunt incepatori chiar daca o sa iau lider chiar daca nu o sa iau lider nu o sa ma cred mai presus ca nimeni pentru ca toti avem drepturii egale chiar daca esti civil,
Ai fost banat vreodata pe h-time? Daca da, specifica toate banurile : Nu si nici nu cred ca o sa am sanctiunii prea curand.
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce? : Nu si nici nu cred ca o sa am sanctiunii prea curand.
Varsta reala : 14
Ce alte jocuri joci? : Momentan nu ma joc alte jocurii.
De ce iti place sa joci samp? : Deoarece ma relaxez.
Ce vei face dupa terminarea liceului? : O sa dau la facultate.
La ce factiune Vreai leader? : Taxi Los Santos.

0

4

acceptat

0

5

Nick pe server: Derek20069
Cea mai mare realizare pe H-time: Rank 6 in LS Taxi, factiunea in care sunt si este o realizare foarte importanta pentru mine.
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo: Sunt in factiunea LS Taxi, prima si am 6 zile acum.
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?: In aceasta factiune LS Taxi am petrecut cel mai mult timp si nu am parasit factiunea.
De ce crezi ca meriti lider: Eu cred ca merit lider deoarece stiu sa ma port cu membrii si sunt pregatit pentru o functie asa de importanta si am experienta in Taxi.
Cate ore pe zi acorzi acestui joc?: Deobicei 4-6 ore pe zi.
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de leader?: O sa ma ocup de functie si o sa angajez taximetristi experimentati!
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?: Nu consider ca sunt diferit de celalti playeri, toti suntem egali si toti avem drepturi, nimeni nu e mai presus decat altcineva.
Ai fost banat vreodata pe h-time? Daca da, specifica toate banurile: Nu, nu am fost banat.
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?: Niciodata.
Varsta reala: 13 ani
Ce alte jocuri joci: Nimic altceva, momentan.
De ce iti place sa joci SA-MP?: Deoarece e distractiv.
Ce vei face dupa terminarea liceului?: Cel mai probabil o sa ma inscriu la o facultate.
La ce factiune Vreai lider?: Taxi Los Santos

0


You are here » htime » Aplicatii leader » Lider Anto Taxi LS