htime

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » htime » Aplicatii leader » Lider Hitman Agency -Vlam290


Lider Hitman Agency -Vlam290

Posts 1 to 4 of 4

1

nick pe server:Vlam290
Cea mai mare realizare pe H-time:Nu am una notabila.
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?:Nu am mai facut parte in vreo factiune,
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?:Nu am mai facut parte in vreo factiune,
De ce crezi ca meriti lider:Merit lider deoarece am mai avut aceasta functie pe alte comunitati mari.
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?:5-6 ore pe zi.
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de leader?:Sa recrutez playerii si sa imi coordonez bine factiunea.
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?:Nu zic ca sunt prea diferit de alti playeri,
Ai fost banat vreodata pe h-time? Daca da, specifica toate banurile:Nu
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?:Nu
Varsta reala:14
Ce alte jocuri joci?:ETS 2 si CS:GO
De ce iti place sa joci samp?:Deoarece este un joc linistitor.
Ce vei face dupa terminarea liceului?:Probabil voi da la o facultate.
La ce factiune Vreai leader?Hitman Agency.

0

2

Nick pe server : Ady.
Cea mai mare realizare pe H-time : Nu am una momentan.
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo : Nu am mai facute parte din nici-o factiune pe acest server,
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea? : Nu am mai facut parte din nici-o factiune pe server,
De ce crezi ca meriti lider : Merit lider pentru ca stiu sa ma ocup de aceasta functie am mai fost lider pe servere si pe comunitati marii si m-am descurcat foarte bine si stiu cum sa ma comport cu membrii.
Cate ore acorzi pe zi acestui joc? : De obicei acord jocului 2-3 ore pe zi si chiar daca o sa iau lider o sa joc tot cam atat dar in acest timp eu imi pot face treaba de lider nu ar fii o problema asta poate o sa am zile in care o sa joc si 3-4 ore depinde de timpul meu liber de a ma juca dar in principiu o sa joc 2-3 ore.
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de leader? : O sa petrec mai mult timp pe server si o sa am grija de factiune.
Cu ce esti diferit fata de alti playeri? : Nu ma cred diferit fata de alti playerii chiar daca ei sunt incepatori chiar daca nu sunt incepatori chiar daca o sa iau lider chiar daca nu o sa iau lider nu o sa ma cred mai presus ca nimeni pentru ca toti avem drepturii egale chiar daca esti civil,
Ai fost banat vreodata pe h-time? Daca da, specifica toate banurile : Nu si nici nu cred ca o sa am sanctiunii prea curand.
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce? : Nu si nici nu cred ca o sa am sanctiunii prea curand.
Varsta reala : 14
Ce alte jocuri joci? : Momentan nu ma joc alte jocurii.
De ce iti place sa joci samp? : Deoarece ma relaxez.
Ce vei face dupa terminarea liceului? : O sa dau la facultate.
La ce factiune Vreai leader? : Hitman Agency.

0

3

vlam acceptat

0

4

vlam ai fcutia de leader

0


You are here » htime » Aplicatii leader » Lider Hitman Agency -Vlam290