htime

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » htime » Aplicatii helper » Aplicatie helper-Vlam290


Aplicatie helper-Vlam290

Posts 1 to 2 of 2

1

Nick pe server:Vlam290
Cea mai mare realizare pe H-time:Ca am ajuns lider Hitman Agency.
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?:Nu am mai fost in alta factiune inafara de Hitman in care sunt ca lider.
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?:Azi e prima zi a mea intr-o factiune.
De ce crezi ca meriti helper:Merit helper deoarece imi place sa ajut oamenii.
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?:5-6 ore pe zi.
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?:Sa ajut lumea care spune pe /n .
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?:Eu zic ca nu sunt asa de diferit fata de alti playeri.
Ai fost banat vreodata pe serverul nostru, H-Time RPG? Daca da, specifica toate banurile:Nu.
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?:Nu.
Varsta reala:14 ani.
Ce alte jocuri joci?:ETS 2 si CS:GO.
De ce iti place sa joci samp?:Deoarece este un joc linistitor.
Ce vei face dupa terminarea liceului?:Probabil voi da la o facultate.
Daca un player te intreaba cum face skill la rob, ce ii raspunzi?:Pentru a face asta trebuie sa termini 26 de roburi cu succes.
Daca un player intreaba cum face sa-si ia job-ul de Trucker, ce ii raspunzi?:Tasteaza /jobs alege Trucker apoi mergi la checkpoint apoi tasteaza /getjob .
Daca un player intreaba cum aplica in factiunea FBI, ce ii raspunzi?:Tasteaza /panel ,deschide adresa in browser, logheaza-te cu contul de pe joc apoi apasa pe rubrica Factiunii cauta factiunea Fdereal Bureau of Investigation apoi daca ai levelul necesar si sunt aplicatiile deshcise apasa pe butonul Aplica.

Last edited by Vlam (2017-07-11 15:14:17)

0

2

Acceptat pentru teste

0


You are here » htime » Aplicatii helper » Aplicatie helper-Vlam290