htime

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » htime » Aplicatii helper » sometimes - Helper H-Time


sometimes - Helper H-Time

Posts 1 to 2 of 2

1

Nick pe server:sometimes
Cea mai mare realizare pe H-time:Intrarea pe acest server.
In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?:Nu am reusit sa intru intr-o factiune inca.
In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?:Dupa cum am zis nu am fost intr-o factiune.
De ce crezi ca meriti helper:Eu cred ca merit helper deoarece as dorii sa ajut playeri cum as putea,prin intrebarile lor.
Cate ore acorzi pe zi acestui joc?:3-4 ore,depinde si de ce program am.
Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?:Sa imi fac datoria mea de helper si sa ajut playerii newbie.
Cu ce esti diferit fata de alti playeri?:Nu sunt o persoana speciala pe acest server dar as putea ajunge prin functia aceasta.
Ai fost banat vreodata pe serverul nostru, H-Time RPG? Daca da, specifica toate banurile:Nu,nu am fost banat.
Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?:Nu am avut nici macar vre-o sanctiune.
Varsta reala:16 ani.
Ce alte jocuri joci?:Paladins,Fifa 11,CS 1.6
De ce iti place sa joci samp?:Deoarece este un joc complex si pot sa faci mai multe in el cum ar fi PvP,RolePlay,DeathMatch,Freedom si multe altele.
Ce vei face dupa terminarea liceului?:O sa ma uit dupa o facultate.
Daca un player te intreaba cum face skill la rob, ce ii raspunzi?:Pentru a face Skill la rob trebuie sa te duci intr-un bussiness si sa tastezi comanda [/rob].Dupa ce ai mai facut acest lucru de mai multe ori poti sa faci skill.Iti poti verifica skilurile prin comanda [/skills]
Daca un player intreaba cum face sa-si ia job-ul de Trucker, ce ii raspunzi?:Pentru a iti lua jobul Trucker trebuie tastezi comanda [/quitjob] daca ai mai avut un job dar daca nu tasteaza [/getjob]
Daca un player intreaba cum aplica in factiunea FBI, ce ii raspunzi?:Pentru a aplica in F.B.I trebuie sa aplici pe forum-ul nostru.Il gasesti in comanda [/forum].

0

2

Acceptat pentru teste

0


You are here » htime » Aplicatii helper » sometimes - Helper H-Time